R.G ELEKTRONİK HURDA
+90 533 745 51 73
Yenisahra Gazimagosa sok No, 34/A İstanbul
Elektronik Geri dönüşüm - Her Türlü Anakart Hurdası alımElektronik Geri dönüşüm - Her Türlü Anakart Hurdası alımElektronik Geri dönüşüm - Her Türlü Anakart Hurdası alım

Hakkımızda

  • Hakkımızda

Elektronik
Atık Toplama Merkezi
Firmamız 2015 yılından bu yana E-atık sektöründe faaaliyet göstermektedir. Sektöre katıldığımız günden bu yana tonlarca elektronik atığın geri dönüşümüne katkı sağladık. İlk günkü heyecanımız ile sektörün katma değeri olmaya devam edeceğiz.
Şirketimiz dürüst ve güvenilir bir çalışma sistemi benimsemiş, sektöründe yıllardır sağlam adımlarla ilerleyerek tecrübe ve bilgi birikimi ile hızla büyüyen sayılı şirketlerden biri olmuştur.

Kurulduğumuzdan bu yana tonlarca elektronik kart hurdası geri dönüşümünü başarılı bir şekilde gerçekleştiren Elektronik Atık İstanbul kocaeli arkasında her zaman yüzleri gülen mutlu müşteriler bırakmıştır.

Şirketimiz dürüst, güvenilir ve çalışkan bir çalışma sistemi benimsemiş, sektöründe yıllardır sağlam adımlarla ilerleyerek tecrübe ve bilgi birikimi ile hızla büyüyen sayılı şirketlerden biri olmuştur. Elektronik hurda anakart sektöründe sizlere en uygun fiyatları sunmaktayız ve sunacağız.