R.G ELEKTRONİK HURDA
+90 533 745 51 73
Yenisahra Gazimagosa sok No, 34/A İstanbul
Elektronik Geri dönüşüm - Her Türlü Anakart Hurdası alımElektronik Geri dönüşüm - Her Türlü Anakart Hurdası alımElektronik Geri dönüşüm - Her Türlü Anakart Hurdası alım

Demir Hurdası Fiyatları

Demir Hurdası Fiyatları

Demir hurdası, kullanılmış veya atık demir ve çelik malzemelerin toplanması ve geri dönüşümü için kullanılır.Demir hurdası, demir cevheri madenciliğinin ve yeni demir ürünlerinin üretiminin yerine kullanılarak kaynakların korunmasına ve çevreye daha az zarar verilmesine yardımcı olur. Ayrıca demir hurdasının geri dönüşümü, demir ve çelik endüstrisinde hammaddenin tasarruf edilmesine ve enerji maliyetlerinin azaltılmasına da katkıda bulunur.

Demir hurdası, farklı kaynaklardan elde edilebilir ve içerebileceği malzemeler şunlar olabilir:
Demir Levha ve Sac: İnşaat atıkları, eski demir çatılar, demir kapılar ve diğer inşaat malzemeleri hurdası.
Demir Boru: Eski tesisat malzemeleri, inşaat demir boruları ve su borularının hurdası.
Demir Çubuk ve Profil: İnşaat projeleri ve endüstriyel uygulamalar için kullanılan demir çubuklar ve profillerin hurdası.
Demir Talaş: İşlenmiş metal ürünlerinin üretimi sırasında oluşan demir talaşlarının hurdası.
Demir Çivi ve Civata: İnşaat projeleri ve mobilya üretimi sırasında kullanılan demir çivilerin ve cıvataların hurdası.
Demir Parçalar ve Eşyalar: Eski mobilya, demir kapılar, korkuluklar, otomobil parçaları gibi çeşitli demir ürünlerin hurdası.
Otomobil Hurdası: Eski araçların veya otomobil parçalarının hurdası, içerisinde demir ve çelik bulunur.

Demir hurdasının geri dönüşümü, genellikle yerel hurdacılar veya geri dönüşüm tesisleri aracılığıyla yapılır. Hurdacılara hurdanızı satarak hem çevreye katkıda bulunabilir hem de nakit gelir elde edebilirsiniz. Demir hurdası fiyatları, demirin piyasa fiyatlarına, hurdanın miktarına ve kalitesine bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle hurda satışı yapmadan önce yerel hurdacılarınızla iletişime geçerek güncel fiyatları öğrenmek önemlidir.